Korisnik:
Školski prijevoz

Potražite nas na Facebooku i Twitteru

Virtualne učionice - G Suite for Education

U našoj školi za rad u virtualnim učionicama koristi se Google G Suite for Education. Ova  usluga omogućuje učiteljima, nastavnicima i učenicima besplatan pristup Google alatima s korisničkim računom na @skole.hr domeni.

G Suite omogućuje korisnicima kreiranje sadržaja, zajednički rad korištenjem alata i usluga u javnom Google-ovom oblaku s bilo kojeg mjesta i računala spojenog na Internet.

Svi razrednici 5. - 8. razreda su formirali virtualne učionice i poslali učenicima poveznicu na e- mail .skole.hr kako bi se priključili.

U utorak će isto napraviti i svi predmetni nastavnici i pri tom testirati virtualni razred.

Učenici koji su prihvatili pozivnicu razrednika i pridružili se virtualnom razredu, nakon odjave, svom virtualnom razredu mogu pristupiti putem Google classrrooma.

Poveznica na Google classroom

Prilikom prijave, trebaju se odjaviti sa svih računa (npr. gmail) i za prijavu koristiti račun .skole.hr. Učenici koji imaju poteškoća pri prijavi, trebaju se obratiti razredniku.

objavio: Neđa Kadijević   datum: 16. 3. 2020.

Nastava na daljinu

Za osmaše...