Korisnik:

Potražite nas na Facebooku i Twitteru

Obavijest o vraćanju udžbenika i podjeli svjedodžbi od 5. do 7. razreda

Poštovani,

U četvrtak,  16. srpnja 2020. je potrebno vratiti udžbenike u školu. Bez vraćenih udžbenika  Škola ne može pokrenuti nabavu udžbenika za sljedeću školsku godinu.

Vraćaju se samo udžbenici koji su potrebni za daljnje korištenje. Ne vraćaju se radne bilježnice i radni udžbenici.

Vraćaju se slijedeći udžbenici:

5.  razred vraća sve udžbenike

6. razred ne vraća udžbenike

7. razred vraća udžbenike iz geografije, biologije, kemije i fizike

Udžbenike mogu donijeti učenici ili roditelji od 8:00 do 10:30.  Ako se u učionici zatekne učenik  ili roditelj kada Vi dođete, molimo Vas da pričekate na njihov izlazak.

U učionici će vas dočekati razrednica/razrednik. Udžbenike ćete ostaviti na klupi,  a od razrednika   dobiti svjedodžbu.

Pokušajte  dolaziti po abecedi na način da od 8:00 do 9:15 dođu učenik ili roditelj s početnim slovom prezimena od A do M,  a od 9:15 – 10:30 s početnim slovom od N do Ž.

Raspored učionica po razredima se nalazi na priloženoj poveznici. U sve učionice ili prostorije se ulazi direktno iz vanjskog prostora. Molimo Vas da obavezno koristite planirani ulaz za učionicu. Pri ulazu je potrebno obrisati potplate o dezinfekcijsku barijeru i dezinficirati ruke pripremljenim  dezinficijensima.

Razrednici će naknadno pregledati udžbenike i javiti roditeljima povratnu informaciju  u slučaju da udžbenici nisu za daljnje korištenje.

Učenici ili roditelji učenika 6. razreda koji ne vraćaju  udžbenike mogu doći po svjedodžbe. Razrednici  će biti u razredu. Ako se odlučite ne doći po svjedodžbu, učenik će je dobiti u rujnu.

Raspored učionica

objavio: Neđa Kadijević   datum: 14. 7. 2020.

Nastava na daljinu

Za osmaše...