Korisnik:

Potražite nas na Facebooku i Twitteru

Obavijest o vraćanju udžbenika i podjeli svjedodžbi za učenike 8. razreda

Poštovani,

U petak, 17. srpnja 2020. je potrebno vratiti udžbenike u školu. Bez vraćenih udžbenika. Škola ne može pokrenuti nabavu udžbenika za sljedeću školsku godinu. Vraćaju se samo udžbenici koji su potrebni za daljnje korištenje. Ne vraćaju se radne

bilježnice i radni udžbenici.

Učenici 8. razreda vraćaju sve udžbenike osim udžbenika iz biologije, kemije i fizike.

Udžbenike mogu donijeti učenici ili roditelji.

Podjela svjedodžbi za 8.a razred je u blagovaonici. Ulaz je s istočne strane direktno u blagovaonicu. Molimo Vas da obavezno koristite planirani ulaz. U blagovaonici će vas dočekati razrednica. Dolazak za 8.a razred je od 10:00 do 11:00. Nećemo  određivati točnu satnicu dolaska pojedinog učenika ili roditelja već se pokušajte sami rasporediti tako da izračunate okvirno vrijeme dolaska abecednim redom. Učenici s početnim slovom prezimena  od A do M od 10:00 do 10:30 a od N  do Ž od 10:30-11:00.

Podjela svjedodžbi za 8.b razred je u prostoru ispred  učionice informatike. Ulaz je sa zapadnog ulaza u školu kraj knjižnice. Molimo Vas da obavezno koristite planirani ulaz. U prostoru će vas dočekati razrednik. Dolazak za 8.b razred je od 9:00 do 10:00. Nećemo  određivati točnu satnicu dolaska pojedinog učenika ili roditelja već se pokušajte sami rasporediti tako da izračunate okvirno vrijeme dolaska abecednim redom. Učenici s početnim slovom prezimena  od A do M od 9:00 do  9:30 a od N  do Ž od 9:30-10:00.

Pri ulazu je potrebno obrisati potplate o dezinfekcijsku barijeru i dezinficirati ruke pripremljenim  dezinficijensima.  Svjedodžbe će biti poredane na klupama abecednim redom. Samo jedan učenik ulazi u prostoriju. Ako se u učionici zatekne učenik ili roditelj kada Vi dođete, molimo Vas da pričekate na njihov izlazak. Učenik ili roditelj uzima svjedodžbu i na mjesto svjedodžbe ostavlja udžbenike. Na kompletu vraćenih udžbenika napišite ime i prezime.

Razrednici će naknadno pregledati udžbenike i javiti roditeljima povratnu informaciju  u slučaju da udžbenici nisu za daljnje korištenje.

objavio: Neđa Kadijević   datum: 15. 7. 2020.

Nastava na daljinu

Za osmaše...